Новости Украины

Вперше в історії приватна компанія відправляє астронавтів на МКС: трансляція старту ракети SpaceX Вперше в історії приватна компанія відправляє астронавтів на МКС: трансляція старту ракети SpaceX Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/05/SpaceX-kosmos-.jpg https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/05/SpaceX-kosmos-.jpg У середу, 27 травня, американська компанія SpaceX на замовлення NASA запустить пілотований корабель, який має доставити двох астро
Вперше в історії приватна компанія відправляє астронавтів на МКС: тран

У середу, 27 травня, американська компанія SpaceX на замовлення NASA запустить пілотований корабель, який має доставити двох астронавтів на МКС. Це має бути перший запуск із території США за останні 10 років. І вперше це має зробити приватна компанія.

Запуск транслюється на YouTube-каналі SpaceX.

Ракета Falcon 9 буде стартувати з Космічного центру Кеннеді у Флориді приблизно о 23:30 за київським часом. Вона має вивести на орбіту пілотований корабель SpaceX Crew Dragon, на борту якого перебуватимуть 49-річний Роберт Бенкен і 53-річний Дуглас Хьорлі.

Астронавт Роберт Бенкен призначений командиром загальних операцій місії. Він – астронавт з 2000 року. Це буде його третій політ в космос.

Дуглас Херлі – капітан космічного корабля. Він відповідає за запуск, посадку і відновлення. Для нього це також третій політ.

Засновник SpaceX Ілон Маск раніше неодноразово заявляв, що прагне відправляти людей у космос, а згодом і колонізувати Марс. Якщо запуск Crew Dragon буде успішним, NASA затвердить його використання для регулярної доставки астронавтів на МКС. До цього SpaceX довіряли лише доставку вантажів.

Для NASA цей запуск буде знаковим, оскільки з 2011 року, коли США закрили програму Space Shuttle, американські астронавти могли потрапити на борт МКС лише на російських кораблях 'Союз'. Це стане значним ударом для Росії, оскільки американці більше не будуть залежними від 'Роскосмосу'. До того ж, за запуск кожного астронавта росіяни брали по 90 мільйонів доларів. Водночас місце на кораблі SpaceX обходиться майже вдвічі дешевше – у 55 мільйонів доларів.

Через пандемію коронавірусу NASA вирішило не пускати глядачів на оглядовий майданчик Космічного центру імені Кеннеді. Однак вони зможуть поспостерігати за історичною подією онлайн. Але декому бути присутнім особисто все ж дозволили – на запуск у Флориду приїде президент США Дональд Трамп.

SPACEX УСПІШНО ПРОВЕЛА ВИПРОБУВАННЯ СИСТЕМИ ПОРЯТУНКУ CREW DRAGON: ЯСКРАВЕ ВІДЕО

Нагадаємо, що компанія SpaceX успішно провела наземні випробування двигунів свого першого пасажирського космічного корабля Crew Dragon.

З ЛОНДОНА ДО НЬЮ-ЙОРКА ЗА 30 ХВ: SPACEX НАЗВАЛА ПОПЕРЕДНЮ ЦІНУ КВИТКА НА РЕЙСИ STARSHIP

Зазначимо, SpaceX планує почати надавати клієнтам послугу широкого доступу в Інтернет за допомогою свого супутникового угруповання Starlink вже в середині 2020 року.

Нагадаємо, що американський мільярдер і голова SpaсeX Ілон Маск запостив твіт, вперше використовуючи супутниковий інтернет Starlink.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS