Новости Украины

До запуску пасажирського сполучення 42 поїзди – Криклій До запуску пасажирського сполучення 42 поїзди – Криклій Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/112/111751-uk.png https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/112/111751-uk.png В Україні з 1 червня технічно готові розпочати пасажирське сполучення 42 поїзди. Про це написав міністр інфраструктури Владисла
До запуску пасажирського сполучення 42 поїзди – Криклій
В Україні з 1 червня технічно готові розпочати пасажирське сполучення 42 поїзди. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій

В Україні з 1 червня технічно готові розпочати пасажирське сполучення 42 поїзди.

Про це написав міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram-каналі.

«Укрзалізниця» технічно готова розпочати пасажирське сполучення. До запуску з 1 червня готові 42 поїзди, їх кількість може бути збільшена», — написав міністр.

З його слів, те, коли і які рейси можуть відкритися, визначають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вони формують відповідне рішення щодо можливості послаблення карантину та відновлення сполучення.

«На сьогодні є рішення обласних комісій щодо відновлення сполучення у Харківській, Донецькій, Луганській, Одеській, Полтавській та Черкаській областях. Обласні комісії Чернівецької та Закарпатської областей не дозволили відновлення руху. Обласні комісії Тернопільської і Хмельницької областей дозволили запустити тільки приміське сполучення. Інші регіони приймуть рішення додатково протягом 28-30 травня», — додав Криклій.

Він зауважив, що з 1 червня продаж проїзних документів може здійснюватися одразу за 90 днів до дати відправлення, а не за 45-60, як було раніше.

Нагадаємо, станом на учора, 27 травня, вже було призначено курсування 26 поїздів із 1 червня.

Також повідомлялося, що «Укрзалізниця» створює компанію для реорганізації вокзалів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS