Новости Украины

Ліки від коронавірусу: «Дарниця» призупинила проєкт зі створення препарату Ліки від коронавірусу: «Дарниця» призупинила проєкт зі створення препарату Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/112/111749-uk.png https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/112/111749-uk.png Ілюстративне фото. Найбільша фармакологічна компанія України «Дарниця» оголосила про припинення проекту із виробництва гідрокси
Ліки від коронавірусу: «Дарниця» призупинила проєкт зі створення препа
Фармкомпанія Дарниця оголосила про припинення проєкту з виробництва гідроксихлорохіну для лікування коронавірусної інфекції COVID-19.
Ілюстративне фото.

Найбільша фармакологічна компанія України «Дарниця» оголосила про припинення проекту із виробництва гідроксихлорохіну для лікування коронавірусної інфекції COVID-19.

Як повідмляє пресслужба компанії, таке рішення прийнято у зв'язку з медичними дослідженнями, які не підтвердили ефективність гідроксихлорохіну в лікуванні коронавірусу.

Пандемія коронавірусу: скільки тестів провели в Україні та інших країнах світуСША, Росія і Німеччина в трійці світових лідерів за кількістю зроблених тестів на коронавірус.

Наразі відомо про 201 таке дослідження, п'ять з яких - завершені.

Проект з підготовки до виробництва препаратів з гідроксихлорохіном було розпочато в березні на підставі китайських протоколів лікування та публікації в авторитетних джерелах про ефективність препарату для лікування COVID-19. Гідроксихлорохін також включили в протоколи експериментального лікування коронавірусу в багатьох країнах світу, в тому числі в Україні, США і в європейських країнах.

«Водночас Дарниця отримала численні звернення від українських лікарів і пацієнтів з проханням дати можливість використовувати препарат для лікування коронавірусної інфекції, оскільки дана терапія розглядалася медичним співтовариством як потенційно ефективна», - йдеться в повідомленні.

На підставі наукових даних і звернення медичної спільноти Дарниця почала проект з підготовки до виробництва препаратів з гідроксихлорохіну виключно для потреб медичних закладів у лікуванні COVID-19. Відкритий продаж препарату не передбачався.

Незважаючи на припинення проекту, в разі необхідності компанія готова почати випуск даного препарату для пацієнтів з ревматоїдним артритом.

Нагадаємо, на ранок 28 травня в Україні зафіксували 22 382 випадки захворювання на COVID-19.

У світі 5 млн 691 тис. 790 інфікованих COVID-19. Загальна кількість померлих від інфекції становить 355 629 осіб. Одужали 2,3 млн.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS