Новости Украины

На Волині місцевого жителя підозрюють у переправленні нелегалів через кордон. ФОТО На Волині місцевого жителя підозрюють у переправленні нелегалів через кордон. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-05/18_05_%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B8_1.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-05/18_05_%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B8_1.jpg Викрили зловмисника під час переправлення чотирьох нелегальних мігрантів – громадян Ємену, Іраку, Судану та Бангладешу через рі
На Волині місцевого жителя підозрюють у переправленні нелегалів через

Викрили зловмисника під час переправлення чотирьох нелегальних мігрантів – громадян Ємену, Іраку, Судану та Бангладешу через річку Західний Буг з України у Польщу.

Правоохоронці викрили незаконну діяльність 27-річного волинянина у 2019 році. Зловмисник підшуковував потенційних клієнтів у соціальних мережах та пропонував допомогу у здійсненні переправлення їх через держкордон України до країн Євросоюзу за 1,5 тис. дол. США з кожного.

У кінці липня 2019 року оперативники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними із торгівлею людьми спільно із оперативно-розшуковим відділом Львівського прикордонного загону затримали нелегальних мігрантів під час незаконного їх переміщення через державний кордон поза визначеними пунктами пропуску. В ході проведення слідчо-оперативних заходів встановлено, що організував незаконне переправлення 27-річний волинянин. Він доставив іноземців до річки Західний Буг на території України та наказав перепливати. За домовленістю зловмисник мав зустріти нелегальних мігрантів у Польщі та отримати розрахунок за успішне їх переправлення. Але на заваді стали правоохоронці.

Оперативники провели санкціоновані обшуки по кримінальному провадженню та вилучили речові докази, зокрема автомобіль, який фігурант використовував для переміщення нелегальних мігрантів територією України для доставки в прикордонну смугу.

Слідчі оголосили йому про підозру. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

За матеріалами ВК ГУНП у Волинській області

Допомогти 'Службі розшуку дітей' - тут

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS