Новости Украины

У Лохвицькому районі розпочали ремонт дороги, за ремонт якої проголосували місцеві мешканці У Лохвицькому районі розпочали ремонт дороги, за ремонт якої проголосували місцеві мешканці Полтавщина https://poltava.to/favicon.ico Полтавщина https://i1.poltava.to/uploads/2020/05/2020-05-23/dsc-5045.jpg https://i1.poltava.to/uploads/2020/05/2020-05-23/dsc-5045.jpg Дорогу Лохвиця — Яхники — Жабки почали ремонтувати із ділянки в Жабках, Про це розповів директор ДП «Агентство місцевих доріг в По
У Лохвицькому районі розпочали ремонт дороги, за ремонт якої проголосу

Дорогу Лохвиця — Яхники — Жабки почали ремонтувати із ділянки в Жабках, Про це розповів директор ДП «Агентство місцевих доріг в Полтавській області» Олексій Басан.

За словами Олексія Басана, підрядна організація наразі виконує фрезерування обраних разом із місцевою владою ділянок. Крім цього на всій протяжності дороги вже встановлено 18 дорожніх знаків. Про це повідомили в прес-службі Агентства місцевих доріг у Полтавській області.

Нагадаємо, ремонт дороги Лохвиця-Яхники-Жабки буде виконаний на заощаджені за теплу зиму кошти. В квітні ДП «Агентство місцевих доріг в Полтавській області» запропонувало жителям Полтавщини взяти участь у соціальному експерименті та обрати дорогу для додаткового ремонту.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS