Новости Украины

Українська делегація показала ОБСЄ російські паспорти Пушиліна та інших ватажків бойовиків Українська делегація показала ОБСЄ російські паспорти Пушиліна та інших ватажків бойовиків Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon-96x96.png Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/183923/kah6vmhiqvhrmr5wj https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/183923/kah6vmhiqvhrmr5wj Під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ українська делегація представила копії російських паспортів ватажка бойовиків «ДНР» Д
Українська делегація показала ОБСЄ російські паспорти Пушиліна та інши
Під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ українська делегація представила копії російських паспортів ватажка бойовиків «ДНР» Дениса Пушиліна і так званих міністрів закордонних справ обох «республік».

Про це «Укрінформу» повідомив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк.

«Ми звернули увагу присутніх іноземних делегацій до спроб Росії на переговорах у Мінську не лише зняти з себе відповідальність як з учасника конфлікту на сході України, але й нав’язати участь у засіданнях ТКГ тих людей, які не представляють населення тимчасово окупованих територіях Донбасу і взагалі є громадянами РФ», — сказав він.

Крім Пушиліна українська делегація показала копії паспортів РФ так званих міністрів закордонних справ «ДНР» і «ЛНР» — Наталії Ніканоровій та Владислава Дайнего.

Цимбалюк зазначив, що під час засідання українські представники наголосили, що ці особи не представляють інтереси жителів окупованої частини Донбасу.

«Вони можуть бути представлені лише місцевими органами влади, обраними на законних місцевих виборах, організованих відповідно до Конституції України та законодавства України», — зазначив Цимбалюк.

Водночас Росія привела на переговори у Мінську не людей, обраних на демократичних виборах, а тих, хто отримав владу за допомогою російської зброї та найманців, додав представник України.

7 травня стало відомо, що влада України має намір запрошувати переселенців із Донбасу на наступні засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську щодо врегулювання конфлікту на сході України.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 23:08 21.05.2020 0
ой, открытие. еще немного сопли пожуют и все жители ЛДНР получат паспорта России, а вот тогда будет другой базар-вокзал.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS