Новости Украины

На власників євроблях чекають нові правила розмитнення - що зміниться На власників євроблях чекають нові правила розмитнення - що зміниться Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2019/10/401078-1-692329-8rhdivk9.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2019/10/401078-1-692329-8rhdivk9.jpg Хочете читати новини в іншому форматі? Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА Підписатись можна ТУТ Кабінет міністрів
На власників євроблях чекають нові правила розмитнення - що зміниться
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Кабінет міністрів України повідомив, що власників “євроблях” чекають нові правила розмитнення. Про нововведення розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на портал “Знай.ua”.

Владислав Криклій розповів, що переглядатися буде в першу чергу коефіцієнт віку автомобіля, можливість ввезення до країни ретро автомобілів та перегляд екостандартів, в частині вантажних автомобілів.

Крім того, з метою збільшення кількості продажів нових автомобілів, ймовірніше за все повернуть утилізаційний збір.

Нові правила розмитнення будуть підготовані до кінця жовтня 2019 року, після чого відповідний законопроект буде направлений до Верховної Ради.

У свою чергу, власники «євроблях» вимагають здешевлення вартості розмитнення автомобілів та у випадку ігнорування даної вимоги, погрожують страйками.

Нагадаємо, митниці Державної фіскальної служби (ДФС) з 23 лютого, коли закінчився пільговий період застосування пониженої ставки акцизного податку для розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, до 18 серпня оформили 107,6 тис. таких машин.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 12:49 21.05.2020 0
новости из прошлого?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS