Новости Украины

У Вінниці грабіжник вдерся в квартиру до двох пенсіонерок і не очікував на опір У Вінниці грабіжник вдерся в квартиру до двох пенсіонерок і не очікував на опір Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-05/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D0%BA%20%D0%B2%D1%96%D0%BA%D0%BD%D0%BE.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-05/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D0%BA%20%D0%B2%D1%96%D0%BA%D0%BD%D0%BE.jpg У Вінниці грабіжник вдерся посеред вночі до помешкання двох пенсіонерок-сестер. Чоловік, ймовірно, сподівався обікрасти його, поки
У Вінниці грабіжник вдерся в квартиру до двох пенсіонерок і не очікува

У Вінниці грабіжник вдерся посеред вночі до помешкання двох пенсіонерок-сестер. Чоловік, ймовірно, сподівався обікрасти його, поки господині спали, але не вийшло, повідомляє «Вежа» з посилання на прес-службу поліції.

Та одна з сестер прокинулась та, побачивши відчинене вікно, запідозрила неладне. Коли вона вийшла на кухню, то невідомий схопив її за шию та вдарив ножем у тулуб. Однак жінка почала пручатися та чинити опір. Від шуму прокинулася і друга сестра, і разом вони змусили нападника втекти.

Інцидент трапився напередодні близько 4-ої години ночі. Після пережитого одна із сестер викликала поліцію. Обох постраждалих, 72-ох та 76-ти років, госпіталізували з колото-різаними ранами різних частин тіла.

Наразі проводиться розслідування, аби встановити особу нападника, його затримати та притягнути до відповідальності.

Правоохоронці кваліфікують злочин як замах на вбивство (п.1, п.9 ст. 115 КК України), адже зловмисник завдав своїм жертвам ножових поранень.

Допомогти 'Службі розшуку дітей' - тут

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS