Новости Украины

Одеські поліцейські викрили та ліквідували два підпільні гральні заклади. ВІДЕО Одеські поліцейські викрили та ліквідували два підпільні гральні заклади. ВІДЕО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-05/c6e121b6-08e7-4682-854b-2c8d6d0ccf44.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-05/c6e121b6-08e7-4682-854b-2c8d6d0ccf44.jpg Обидва всупереч законодавству працювали на вулиці Академіка Корольова. Один був замаскований під торговельну ятку, другий – під пі
Одеські поліцейські викрили та ліквідували два підпільні гральні закла

Обидва всупереч законодавству працювали на вулиці Академіка Корольова. Один був замаскований під торговельну ятку, другий – під підсобне приміщення у житловому будинку.

Дізнавшись про те, що зачинені свого часу гральні заклади начебто продовжують працювати, поліцейські провели за обома адресами обшуки та виявили в приміщеннях працівників разом з відвідувачами. Усіх присутніх правоохоронці опитали, а системні блоки, через які здійснювався допуск до азартних онлайн-ігор, - вилучили.

Наразі триває досудове розслідування.

За матеріалами ВК ГУНП в Одеській області

Допомогти 'Службі розшуку дітей' - тут

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS