Новости Украины

Анжеліну Джолі таємно госпіталізували після того, як вона знепритомніла Анжеліну Джолі таємно госпіталізували після того, як вона знепритомніла Экономические известия http://eizvestia.com/wp-content/themes/eizvestia/img/touch/apple-touch-icon-57x57.png Экономические известия Культова голлівудська актриса і посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі була госпіталізована. Зірка втратила свідомість у себе вдома

Культова голлівудська актриса і посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі була госпіталізована. Зірка втратила свідомість у себе вдома, після чого її забрали в лікарню.

За інформацією ЗМІ, актриса була “таємно госпіталізована” ще в березні після непритомності, проте відомо про це стало тільки зараз, інформує Економічні відомості, новини.

Хто саме викликав швидку після погіршення стану Джолі – покоївка чи хтось зі старших дітей, невідомо. Актрису відразу ж забрали до лікарні. За результатами обстеження, стало зрозуміло, що у Анджеліни виснаження.

Джерела, близькі до Джолі, зізналися, що зірка страждає від безсоння і втрати апетиту, що послаблює її фізично і призводить до виснаження нервової системи. Сама вона відмовляється визнавати, що з нею щось не так.

Актриса відмовляється сприймати інцидент серйозно, але її близькі, включаючи Бреда Пітта, закликають її почати лікування. Повідомляється, що нібито Пітт навіть запропонував Джолі відправитися на “реабілітаційне лікування”. Джерела також заявили про консультації Пітта з юристами про можливість в примусовому порядку перевірити психічний стан відомої актриси.


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS