Новости Украины

Новини сьогодні: Ілюзія того, що Росія близька нам країна, може привести Україну до повної втрати державності, – думка Новини сьогодні: Ілюзія того, що Росія близька нам країна, може привести Україну до повної втрати державності, – думка Экономические известия http://eizvestia.com/wp-content/themes/eizvestia/img/touch/apple-touch-icon-57x57.png Экономические известия При всій недосконалості формули “ворог мого ворога – мій друг”, вона працює тисячоліттями. Про це завив письменник, блогер, бізне

При всій недосконалості формули “ворог мого ворога – мій друг”, вона працює тисячоліттями.

Про це завив письменник, блогер, бізнесмен Ян Валетов, інформує Економічні відомості, новини.

Тимчасовий союз, для того, щоб перемогти противника, що перевершує тебе силою, озброєннями і числом – це не ганьба, а холодний розрахунок.

Правда, вибирати собі союзників треба з оглядкою, щоб потім 70 років не розповідати, що з Гітлером – це не поцілунок в ясна і не спільні військові операції, а східна хитрість, щоб зручніше було до Волги котитися.

На сьогодні, ілюзія того, що Росія нам дружня і близька, може коштувати нам не незалежності, а повної втрати державності, навіть такої умовної, як була в СРСР. Путінський режим – це режим ворога, гітлерівський, більшовицький – потрібне самі виберете.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS