Новости Украины

Для вирішення проблеми Криму потрібна зміна еліт в Росії, – Джеймс Шерр Для вирішення проблеми Криму потрібна зміна еліт в Росії, – Джеймс Шерр Экономические известия http://eizvestia.com/wp-content/themes/eizvestia/img/touch/apple-touch-icon-57x57.png Экономические известия Питання Криму навряд чи вирішиться при нинішньому поколінні. Для цього потрібна справжня зміна еліт в самій РФ. Це в ексклюзивном

Питання Криму навряд чи вирішиться при нинішньому поколінні. Для цього потрібна справжня зміна еліт в самій РФ.

Це в ексклюзивному інтерв’ю Укрінформу повідомив відомий британський експерт, асоційований науковий співробітник Програми по Росії та Євразії Королівського інституту міжнародних відносин «Chatham House» Джеймс Шерр, інформує Економічні відомості, новини.

«Необхідно чітко розуміти і чесно про це говорити, що питання Криму не зважиться при нинішньому поколінні. Хіба що в Росії відбудеться справжня зміна еліт і до влади прийдуть люди, які зрозуміють і публічно визнають, що путінський період, особливо його друга частина, була справжньою катастрофою для Росії, і захочуть відновити нормальні відносини з сусідами на умовах поваги їх суверенітету і незалежності » , – підкреслив аналітик.

На його глибоке переконання, світ не повинен в будь-якому випадку міняти ставлення до ситуації навколо Криму, проте повинен дивитися на неї «з точки зору довгострокової перспективи».

«Зараз необхідні простір і абсолютно інше середовище, щоб проблему таки вирішити. Це треба розуміти », – додав Шерр.


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS