Новости Украины

Стало відомо, хто має вищий ризик передчасної смерті: сови чи жайворонки Стало відомо, хто має вищий ризик передчасної смерті: сови чи жайворонки Экономические известия http://eizvestia.com/wp-content/themes/eizvestia/img/touch/apple-touch-icon-57x57.png Экономические известия “Сови” мають більш високий ризик передчасної смерті, ніж “жайворонки“. Це з’ясували британські вчені з Університету Суррея, інфор

Сови” мають більш високий ризик передчасної смерті, ніж “жайворонки“.

Це з’ясували британські вчені з Університету Суррея, інформує Економічні відомості, новини.

У дослідженні науковців взяли участь 433 тис. осіб. Їх вік від 38 до 73 років. Піддослідних розділили на 4 хронотипи: ранковий, помірний ранковий, вечірній і помірний вечірній. За станом здоров’я добровольців стежили 6,5 років. Люди, як лягали пізно спати, мали вищий ризик передчасної смерті. У них на 10% частіше виникали серцево-судинні захворювання, ніж у “жайворонків”.

“Сови” також частіше хворіли на діабет, психологічними і нервовими розладами. Якщо науковці доведуть, що хронотип людини визначається генетично, то для “сов” необхідно змінити щоденний розпорядок. Зокрема, початок робочого дня. У людей, які рано прокидаються і пізно лягають, порушується біологічний годинник. Через це вони більш схильні до стресів і збоїв у добовому ритмі.


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS