Новости Украины

'Велика сімка' вимагає від Росії термінового звіту про виробництво 'Новачка' 'Велика сімка' вимагає від Росії термінового звіту про виробництво 'Новачка' depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Країни "великої сімки" (G7) закликали російську владу відповісти на запитання про отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та й

Країни 'великої сімки' (G7) закликали російську владу відповісти на запитання про отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері

Depo.Світ
Сьогодні 06:38
ФОТО: depo.ua

Вимога міститься в заяві за підсумками зустрічі міністрів закордонних справ G7, передає Depo.ua.

'Сполучене Королівство грунтовно поінформувало країни-учасниці G7. Ми поділяємо думку Британії, що, з великою часткою ймовірності, Росія відповідальна за напад і немає ніякого іншого правдоподібного пояснення. Ми засуджуємо Росію за триваючі відмови відповісти на законні запити з Британії. Ми закликаємо Росію терміново відповісти на всі запитання щодо інциденту в Солсбері', - йдеться в заяві.

Зокрема, G7 вимагає, щоб російська влада розкрили всі дані за програмою виробництва нервово-паралітичної речовини 'Новачок', якою отруїли Скрипалів.

Нагадаємо, за даними британської розвідки, Росія проводила випробування з нанесенням нервово-паралітичних отрут на дверні ручки ще до спроби отруєння Сергія Скрипаля в британському Солсбері.

12 квітня Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) підтвердила висновки Великої Британії щодо отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Срипаля та його доньки Юлії токсичним 'Новачком'.

Довідка: Екс-ГРУшника Сергія Скрипаля та його доньку отруїли 4 березня. Їх знайшли непритомними на лавці біля торгового центру в Солсбері. Постраждалих шпиталізували у критичному стані вони перебували в комі.

Поліція з'ясувала, що їх намагалися вбити нервово-паралітичним речовиною, мотивом могла стати помста.

За словами лікарів, отруєння колишнього російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки нервовим токсином може призвести до розумової непрацездатності, і незрозуміло, чи зможуть вони відновитися.

12 березня прем'єр Британії Тереза Мей фактично звинуватила Росію у замаху на Скрипаля за допомогою хімічної речовини 'Новачок', виробленої в СРСР.

У зв'язку з отруєнням у Солсбері (Велика Британія) колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, 27 країн видворяють 144 російських співробітників розвідки, які видавали себе за дипломатів.

НАТО також відмовило в акредитації десятьом російським дипломатам.

У відповідь Росія оголосила про висилку з країни дипломатів 23 країн.

29 березня ЗМІ повідомили, що стан здоров'я доньки Скрипаля Юлії поліпшується, після чого в ЗМІ опублікували інформацію про те, що дівчина вже не перебуває в критичному стані, вона притомна і може говорити.

Пізніше стало відомо, що дівчина вже може пити та їсти.

5 квітня дочка Скрипаля зробила першу заяву після виходу з коми.

6 квітня лікарі повідомили, що Сергій Скрипаль більше не перебуває у критичному стані.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS