Новости Украины

Облили фарбою пам'ятник Ватутіну Облили фарбою пам'ятник Ватутіну Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/832/832182_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/832/832182_w_450.jpg?v=0 Україна Вівторок, 17 квітня 2018 06:40 Газета по-українськи Україна Облили фарбою пам'ятник Ватутіну Коментувати Роздрукув
Облили фарбою пам'ятник Ватутіну
Вівторок, 17 квітня 2018 06:40

Облили фарбою пам'ятник Ватутіну

Автор: УНІАН
Представники громадських організацій ”С14” і ”Правий сектор” завадили нардепу-”опоблоківцю” Юрію Бойку (третій справа. — ГПУ) покласти квіти до пам’ятника. Охорона прикривала депутата парасольками. Між прихильниками і противниками діяльності Ватутіна виникла штовханина
Представники громадських організацій ”С14” і ”Правий сектор” завадили нардепу-”опоблоківцю” Юрію Бойку (третій справа. — ГПУ) покласти квіти до пам’ятника. Охорона прикривала депутата парасольками. Між прихильниками і противниками діяльності Ватутіна виникла штовханина

13 травня у Маріїнському парку в центрі міста майже 30 представників організацій 'С14' і 'Правий сектор' облили червоною фарбою пам'ятник радянському генералові Миколі ­Ватутіну.

У цей час тут мітингували представники 'Опозиційного блоку' та руху 'Сили добра'. 'Праві' вигукували гасла 'Слава Україні', 'Комуняку — на гілляку', 'Україна понад усе', 'Слава нації — смерть ворогам'. На постамент наклеїли напис 'Слава воїнам УПА за ліквідацію червоного ката', розгорнули банер 'На кожного ката чекає розплата'. Також завадили нардепу-'опоблоківцю' Юрієві Бойку покласти квіти до пам'ятника. Охорона прикривала нардепа парасольками, щоб на нього не потрапила фарба. Між прихильниками та противниками діяльності Ватутіна зав'язалася штовханина.

На місце прибули поліцейські, які чергували біля Верховної Ради. Одного з активістів повезли до Печерського відділку поліції.

— Поліцейських забризкали газовими балончиками. Одна жінка отримала опіки очей та обличчя. Її відвезли в лікарню. Після акції мітингувальники перейшли до Печерського управління поліції, де давав пояснення їх активіст. За кілька хвилин його відпустили, — каже речник поліції міста Оксана Блищик.

Після цього представники організацій 'С14' і 'Правий сектор' перенесли квіти від пам'ятника генералу Ватутіну до меморіалу Небесної Сотні.

Микола Ватутін — радянський військовий, був тяжко поранений у квітні 1944-го на Волині бойовим підрозділом УПА й невдовзі помер. У листопаді 2014 року Український інститут національної пам'яті включив Ватутіна до списку осіб, причетних до боротьби проти незалежності України, організації голодоморів і політичних репресій. Пам'ятник йому у Маріїнському парку зносять, оскільки там розміщується його могила.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS