Новости Украины

На Волині СБУ викрила на хабарі головного інспектора митного посту На Волині СБУ викрила на хабарі головного інспектора митного посту Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/04/2018%20-%2005%3A01/n_4636_84442258.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/04/2018%20-%2005%3A01/n_4636_84442258.jpg Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі головного державного інспектора митного поста «Устил
На Волині СБУ викрила на хабарі головного інспектора митного посту

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі головного державного інспектора митного поста «Устилуг» на Волині.

Правоохоронці встановили, що посадовець організував механізм вимагання грошей від водіїв за безперешкодний пропуск автомобілів на іноземній реєстрації у режимі «транзит» та так званому «тимчасовому ввезенні до одного року». Оперативники спецслужби задокументували чотири факти отримання головним інспектором хабарів на суму понад тисячу двісті доларів США.

Співробітники СБ України затримали митника на робочому місці під час передачі двохсот двадцяти доларів США та тисячі трьохсот гривень від чергового власника авто.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

У рамках досудового розслідування встановлюється можлива причетність інших працівників митниці до протиправної оборудки.

За матеріалами прес-центру СБУ

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS