Новости Украины

У Тернополі патрульні затримали чоловіка, який побив та пограбував колишню дружину У Тернополі патрульні затримали чоловіка, який побив та пограбував колишню дружину Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/04/2018%20-%2003%3A01/arrested_0.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/04/2018%20-%2003%3A01/arrested_0.jpg Патрульні затримали чоловіка, який побив колишню дружину і забрав в неї телефон. Мешканці проспекту Злуки пів 8 ранку зателефонув
У Тернополі патрульні затримали чоловіка, який побив та пограбував кол

Патрульні затримали чоловіка, який побив колишню дружину і забрав в неї телефон.

Мешканці проспекту Злуки пів 8 ранку зателефонували на спецлінію 102 і повідомили про крик у сусідній квартирі. За словами заявниці, сусідка благала про допомогу.

«Колишній чоловік приревнував мене, розбив носа, забрав мій мобільний телефон і моєї подруги», – скаржилася патрульним потерпіла.

Інспектори швидко розшукали винуватця сімейного скандалу і викликали слідчо-оперативну групу. Громадянина доставили до відділку поліції, щоб з’ясувати всі обставини.

За матеріалами прес-служби Патрульної поліції Тернопільської області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS