Новости Украины

Вбивство продавчині у Харкові: чому зовсім мирні професії опиняються в зоні ризику Вбивство продавчині у Харкові: чому зовсім мирні професії опиняються в зоні ризику 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201804/953809.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201804/953809.jpg У Харкові конфлікт у магазині закінчився вбивством продавчині. Жінку за касою вбили пляшкою з-під пива. Усе частіше працівники сфе
Вбивство продавчині у Харкові: чому зовсім мирні професії опиняються в

У Харкові конфлікт у магазині закінчився вбивством продавчині. Жінку за касою вбили пляшкою з-під пива. Усе частіше працівники сфери обслуговування стають мішенню агресії та нападів.

Всього 600 гривень вартували життя жінки-продавчині одного з магазинів на околиці Харкова. 55-річну жінку намагалися врятувати, але рани виявилися смертельними.

Читайте також: Чоловіка, який убив названу доньку, засудили на 13 років

Люди, які живуть по-сусідству і досі не вірять, що таке могло статися в їхньому тихому районі. Тим більше в суботу – в день, коли в крамниці багато людей, бо саме привозять хліб.

Я тільки прийшла з магазину, ходила до неї купити хліба. Вона сказала, що знає, який хліб я люблю. Ще трохи з нею поговорила і приблизно через півгодини це сталося,
– відповіда сусідка.

У цьому ж магазині працювала і її колега Наталя. У суботу загибла мала здати тижневу зміну напарниці та піти на відпочинок, але цього не сталося. За словами Наталії, в п'ятницю її колега тільки стала бабусею і швидше хотіла поїхати до доньки.

За вбивство затримали 42-річного мешканця Люботина. Поліція спіймала чоловіка в закривавленому одязі та з грошима червоними від плям. Місцеві говорять, що знають підозрюваного – він приїжджає працювати на підприємство неподалік. Підозрюваний у вбивстві харківської продавчині може опинитися у в'язниці довічно.

Затриманий чоловік пояснив, що в нього стався конфлікт з продавчинею магазину, в результаті якого він почав завдавати їй удари пляшкою з-під пива по обличчю та шиї,
– заступник начальника Основ'янського відділу поліції

Здавалося б, сфера обслуговування не входить у жодні списки 'ризикованих професій'. У 2017 році Український Фонд соціального страхування назвав найбільш небезпечними три спеціальності – це гірник очисного забою, водій автотранспорту і прохідник. За даними відомства, саме тут найбільший ризик травмуватися.

Читайте також: Захоплення пошти у Харкові: підозрюваний розповів про мотив злочину

Та останнім часом і звичайний продавець, і адміністратор все частіше потрапляють у зону ризику. Чого вартий тільки грудневий напад на відділення Укрпошти в Харкові, коли Володимир Безух захопив заручників. І якщо відвідувачі стали випадковими жертвами, то до поштових працівників чоловік йшов цілеспрямовано.

Нагадаємо, вдень 30 грудня у Харкові біля торгового центру 'Рост' невідомий захопив відділення 'Укрпошти'. Чоловік, погрожуючи вибухівкою, захопив 11 заручників. Через деякий час 5 з них він відпустив. Ввечері спецпризначенці штурмом взяли будівлю і затримали підозрюваного.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS