Новости Украины

У Краматорську в парку атракціонів школяр отримав переломи ніг У Краматорську в парку атракціонів школяр отримав переломи ніг depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:img.depo.ua/745xX/Apr2018/388879.jpg https:img.depo.ua/745xX/Apr2018/388879.jpg У Краматорську Донецької області 9-річний хлопчик травмувався на атракціоні "Скеледром" в парку "Ювілейний" Depo.Краматорськ Сьо
У Краматорську в парку атракціонів школяр отримав переломи ніг

У Краматорську Донецької області 9-річний хлопчик травмувався на атракціоні 'Скеледром' в парку 'Ювілейний'

Depo.Краматорськ
Сьогодні 23:11
ФОТО: depo.ua
У Краматорську в парку атракціонів школяр отримав переломи ніг

Пригода сталася в неділю, про що повідомляє 'Східний проект', передає Depo.Донбас.

Школяр впав з висоти понад шість метрів, в результаті чого отримав переломи нижніх кінцівок. За словами директора скелелазного атракціону, коли хлопчик піднімався вгору, карабін закрутився і став боком, через що він розкрився і з нього випала мотузка, а дитина впала на землю.

'Швидку' викликали очевидці. Медики, які прибули в найкоротші терміни, надали хлопчику першу допомогу і оперативно госпіталізували його в лікарню. Зараз стан дитини задовільний, він перебуває в стаціонарі. Надалі хлопчика переведуть в травматологічний центр в Лимані.

Директор атракціону запевняє, що на 'Скеледромі' всі системи в повному порядку, а те, що трапилося - це нещасний випадок, який став для всіх справжнім шоком. Зараз директор постійно підтримує контакт з батьками постраждалої дитини та надає матеріальну допомогу в його лікуванні.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS