Новости Украины

Росія відправила до Сирії бойовий корабель з військовою технікою Росія відправила до Сирії бойовий корабель з військовою технікою depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Російський великий десантний корабель "Орськ" з вантажем військової техніки на борту увійшов в акваторію Середземного моря і вируш

Російський великий десантний корабель 'Орськ' з вантажем військової техніки на борту увійшов в акваторію Середземного моря і вирушив до Сирії

Depo.Світ
Сьогодні 22:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на турецьке видання Dogan.

Корабель прямує в сирійський порт Тартус, де розташована база матеріально-технічного забезпечення ВМФ Росії в Середземному морі.

Під час проходу протоку Босфор і Дарданелли 'Орськ' супроводжувала турецька берегова охорона. На борту ВДК були помічені військові, що охороняють російську техніку.

Видання Bosphorus Observer, що відстежує пересування кораблів у Босфорі, опублікувало в Twitter фото військової техніки на палубі корабля. Судно перевозить серед іншого бронетранспортери БТР-80 з радіоелектронними комплексами 'Пелена-6БК2' для захисту від радіокерованих вибухових пристроїв, вантажівки 'КамАЗ', бензовоз 'Урал-4230' і бронеавтомобілі 'Тигр'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS