Новости Украины

Який склад має бути у новому складі ЦВК – відео Який склад має бути у новому складі ЦВК – відео 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/59231.JPG https://www.5.ua/media/pictures/original/59231.JPG Єдина гарантія якоїсь незалежності ЦВК – це багатопартійність За темою > Хто є хто в українському парламенті: ЦВК про ухвале
Який склад має бути у новому складі ЦВК – відео
Єдина гарантія якоїсь незалежності ЦВК – це багатопартійність

У новому складі ЦВК має бути рівне представництво парламентських політичних сил. Про таке заявив в ефірі '5 каналу' в програмі 'Інформаційний вечір' народний депутат від 'Народного фронту' Олександр Кірш.

'Я вважаю, повинне бути рівне представництво всіх фракцій, що є в паралменіт. І моживо, навіть тих фракцій, що ще не є в парламенті, але мають бути згідно з соцопитуваннями. Тобто єдина гарантія якоїсь незалежності ЦВК – це багатопартійність, щоб від кожної потенційної майбутньої фракції був хоча б один представник, який би стежив, щоб не було зловживань. Якщо соціологія скаже, то хоча б по одній людині, по одному представнику з тих фракцій, що вже є', – сказав Кірш. Нардеп також сказав, що 'Народний фронт' виступає за пропорційну виборчу систему з відкритими списками.

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Дивіться також відео за темою:

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS