Новости Украины

Держдума РФ розгляне санкції щодо США 15 травня Держдума РФ розгляне санкції щодо США 15 травня DW Украина http://www.dw.com/favicon.png DW Украина http://www.dw.com/image/19547330_304.jpg http://www.dw.com/image/19547330_304.jpg Російська Держдума через місяць розгляне законопроект про санкції щодо США. Планується призупинити співпрацю в авіабудуванні, раке
Держдума РФ розгляне санкції щодо США 15 травня
Російська Держдума через місяць розгляне законопроект про санкції щодо США. Планується призупинити співпрацю в авіабудуванні, ракетній галузі та атомній сфері, а також заборонити ввезення багатьох товарів.

Перше читання законопроекту про санкції Росії щодо США і 'країн, що підтримують антиросійську політику', пройде в Держдумі РФ 15 травня. Про це в понеділок, 16 квітня, заявив спікер Держдуми В'ячеслав Володін, який також є одним з 327 авторів законопроекту.

Він повідомив, що депутати обговорять документ з експертами, а 'рішення, які будуть прийняті, будуть ухвалені дуже відповідально'.

Законопроект 'Про заходи впливу (протидії) на недружні дії Сполучених Штатів Америки та (або) інших іноземних держав' було внесено в Держдуму 13 квітня. Він передбачає 'заборону або обмеження' на роботу в Росії для громадян США та інших держав, які дотримуються такої ж політики, у тому числі висококваліфікованих фахівців. Також пропонується призупинити міжнародне співробітництво РФ і російських підприємств зі США та іншими державами в авіабудуванні, ракетній галузі та атомній сфері. Крім того, передбачені обмежувальні заходи, пов'язані із закупівлею IT-технологій зі США та інших країн.

Планується обмежити ввезення в Росію із США алкогольної і тютюнової продукції, сільгосппродукції, сировини, медикаментів і харчових продуктів. Російський уряд має розробити механізми заміщення цих товарів на ринку. Крім того, пропонується дозволити російським фірмам виробляти товари без дозволу правовласників в США та інших країнах.

Як повідомлялося, 6 квітня міністерство фінансів США запровадило санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, які фігурували в так званій 'Кремлівській доповіді'. Коментуючи запровадження нових санкцій, міністр фінансів США Стівен Мнучін звинуватив Москву в участі у 'злонамірних діях у всьому світі, в тому числі у продовженні окупації Криму та розпалюванні насильства в Східній Україні'. До переліку, серед інших, потрапили глава 'Газпрому' Олексій Міллер, глава МВС РФ Володимир Колокольцев, командувач Росгвардією Віктор Золотов, керівник Роскомнадзору Олександр Жаров та інші.

Дивитись відео 02:38

Дерипаска і Ко: активи російських олігархів в Україні (13.04.2018)

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS