Новости Украины

Новини сьогодні: Росію перетворюють в обложену фортецю, мешканцям якої не рекомендується заглядати за стіни, – думка Новини сьогодні: Росію перетворюють в обложену фортецю, мешканцям якої не рекомендується заглядати за стіни, – думка Экономические известия http://eizvestia.com/wp-content/themes/eizvestia/img/touch/apple-touch-icon-57x57.png Экономические известия Стаття Владислава Суркова «Самотність напівкровки», схоже, досягла поставленої автором мети – її читають і обговорюють. Але все ж

Стаття Владислава Суркова «Самотність напівкровки», схоже, досягла поставленої автором мети – її читають і обговорюють. Але все ж це зовсім не шедевр думки, а черговий симулякр російської політики.

Про це заявив політичний експерт, журналіст Євген Магда, інформує Економічні відомості, новини.

Сама по собі стаття одного з нехай довірених, але не єдиного помічника Путіна – далеко не віха «великого шляху» Росії. Сурков впивається ізоляціонізмом, тим самим показуючи власну орієнтованість на внутрішню аудиторію.

Кремль і менш декадентськими методами вже не перший рік перетворює Росію в обложену фортецю, мешканцям якої не рекомендується заглядати за стіни.

Метод не новий, більш того – існував в набагато більших розмірах Радянського Союзу, до відновлення якого настільки вперто прагне Володимир Путін.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS