Новости Украины

Дипломати застерегли українців про новий виток агресії на Донбасі Дипломати застерегли українців про новий виток агресії на Донбасі Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/01/1478936922-9175.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/01/1478936922-9175.jpg Зовнішньополітичне відомство готується до гіршого, досить високо оцінюючи ймовірність удару Росією по Україні, одночасно працюючи
Дипломати застерегли українців про новий виток агресії на Донбасі

Зовнішньополітичне відомство готується до гіршого, досить високо оцінюючи ймовірність удару Росією по Україні, одночасно працюючи над підготовкою протидій новому витку агресії на Сході країни.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

За словами заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара, реакцію РФ на дії у Сирії неможливо передбачити, але Збройні Сили України готуються до найгіршого сценарію на Донбасі.

Представники української дипломатії вже працюють над тим, щоб змістити увагу світової спільноти з подій у Сирії на Україну у світлі російської загрози на Донбасі, якій необхідно протистояти усім цивілізованим світом.

Нагадаємо, приватна розвідка США вказує, що не можна очікувати повернення Донбасу Україні найближчим часом. Однак, гарячої фази протистояння на фронті не буде. Такий “заморожений” конфлікт, за словами аналітиків, триватиме близько року.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 20:01 16.04.2018 0
Главное перевести фокус с недоправительства Украины в сторону и подальше от этого недоправительства.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS