Новости Украины

Українська блогерка таємно працювала на Росію Українська блогерка таємно працювала на Росію Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/959/959508_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/959/959508_w_450.jpg?v=0 Київська блогерка на своїх сторінках у соцмережах пропагувала сепаратизми, закликала змінити кордони України. Також поширювала фей
Українська блогерка таємно працювала на Росію

Київська блогерка на своїх сторінках у соцмережах пропагувала сепаратизми, закликала змінити кордони України. Також поширювала фейки про коронавірус та ситуації в країну напередодні Дня перемоги над нацизмом.

Такі завдання отримувала від кураторів із Росії, повідомляє пресслужба СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія тероризує Україну фейками про коронавірус

Для підготовки матеріалів жінка використовувала інформацію з пропагандистських інтернет-видань РФ. Крім того, поширювала власні публікації на свою аудиторію в кілька десятків тисяч осіб.

Проти блогерки відкрили кримінальне провадження. Їй повідомили про підозру в посяганні на тереторіальну цілісність України.

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили ботоферму, через яку поширювалися фейки про Covid-19. Також закликали до повалення конституційного ладу. Керували нею з Російської Федерації, обладнання розмістили в одному з бізнес-центрів Дніпра.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS