Новости Украины

Nissan відмовилася від вертикальних планшетів Nissan відмовилася від вертикальних планшетів Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/959/959517_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/959/959517_w_450.jpg?v=0 Компанія Nissan не впроваджуватиме у своїх автомобілях інформаційно-розважальних комплексів із вертикальними планшетами. Японці на
Nissan відмовилася від вертикальних планшетів

Компанія Nissan не впроваджуватиме у своїх автомобілях інформаційно-розважальних комплексів із вертикальними планшетами. Японці надають перевагу горизонтальним екранам.

Автовиробник продемонстрував сильні сторони такої схеми на прикладі концепт-кара Ariya, розповіли в MMR.

У салоні автомобіля встановили горизонтальний вигнутий дисплей, який нагадує формою хвилю. Таке рішення гармоніює з іншими елементами декору салону. Також людина краще сприймає інформацію, якщо об'єкт спостереження орієнтований горизонтально – за аналогією з периферичним зором.

Інформація на горизонтальних планшетах виводиться в безпечну зону, розміщену на одній лінії з поглядом водія, спрямованим на дорогу. Таким чином, усі дані потрапляють в ту зону огляду, де у традиційного автомобіля розташовано приладову панель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діва Марія, 10-річна дівчинка і перегони: розповіли історію назви культових авто

Японський автовиробник Mazda оголосив, що новий електричний кросовер з'явиться в Європі 2021 року.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS