Новости Украины

Путін: Впоралися з печенігами і половцями, переможемо і цю коронавірусну заразу Путін: Впоралися з печенігами і половцями, переможемо і цю коронавірусну заразу zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://img.zik.ua/1200x800/2020/04/08/246176.jpeg?timestamp=1586345008 https://img.zik.ua/1200x800/2020/04/08/246176.jpeg?timestamp=1586345008 За словами Путіна, визначальними для Росії будуть "найближчі два-три тижні" Президент Російської Федерації Володимир Путін у віде
Путін: Впоралися з печенігами і половцями, переможемо і цю коронавірус

За словами Путіна, визначальними для Росії будуть 'найближчі два-три тижні'

Президент Російської Федерації Володимир Путін у відеозверненні до народу заявив, що Росія здобуде перемогу над коронавірусною хворобою COVID-19, як і раніше перемагала печенігів та половців. Про це повідомляє російське видання РБК.

'Все проходить, і це пройде. Наша країна неодноразово проходила через серйозні випробування: і печеніги її терзали, і половці - з усім впоралася Росія. Переможемо і цю коронавірусну заразу. Разом ми все подолаємо', - зазначив Путін.

Також президент РФ наголосив, що розуміє проблеми жителів країни, які виникли через поширення COVID-19. Однак, за його словами, перемога у боротьбі з COVID-19 залежить від того, наскільки відповідально підійдуть до цього мільйони росіян.

Так, Володимир Путін переконаний, що визначальними для розвитку епідеміологічної ситуації в Росії будуть 'найближчі два-три тижні'. Зокрема, від сьогодні та протягом цього періоду в кожному регіоні РФ будуть запроваджені профілактичні заходи для боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, станом на ранок 8 квітня кількість хворих на коронавірусну хворобу в Росії зросла до 8672 осіб: за добу зафіксували понад тисячу нових інфікованих.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS