"Гвинтові красені": Нацгвардія отримала модернізовані Мі-2 У понеділок, 16 к"> "Гвинтові красені": Нацгвардія отримала модернізовані Мі-2 У понеділок, 16 к"/> У Запоріжжі в небо піднявся новий український вертоліт 'Надія' – фото, "Гвинтові красені": Нацгвардія отримала модернізовані Мі-2 У понеділок, 16 к">

Новости Украины

У Запоріжжі в небо піднявся новий український вертоліт 'Надія' – фото, відео У Запоріжжі в небо піднявся новий український вертоліт 'Надія' – фото, відео 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/135563.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/135563.jpg Протягом року "сталева бабка" проходитиме випробування За темою > "Гвинтові красені": Нацгвардія отримала модернізовані Мі-2
У Запоріжжі в небо піднявся новий український вертоліт 'Надія' – фото,
Протягом року 'сталева бабка' проходитиме випробування

У понеділок, 16 квітня, в Запоріжжі вперше піднявся в небо новий український вертоліт виробництва компанії 'Мотор Січ'. Про це повідомляє місцевий сайт 061.ua.

Як відомо, йдеться про вертоліт МСБ-2 'Надія' (модернізація Мі-2). Судно на 70% складається з композиту, з салону прибраний витратний бак.

Тепер протягом року вертоліт проходитиме випробування, але вже до кінця 2018-го у 'Мотор Січі' планують провести сертифікацію нового цивільного вертольота.

Вертоліт МСБ-2
/
Вертоліт МСБ-2
/
Вертоліт МСБ-2
/
Вертоліт МСБ-2
/
Вертоліт МСБ-2
/
Вертоліт МСБ-2
/
Вертоліт МСБ-2
/

'Ми до цієї події йшли 10 років. Я вам обіцяв, що в Запоріжжі буде піднято український вертоліт. Ми побудували вертодром – це законний майданчик для випробування техніки. Потрібно було сертифікувати майданчик. Ми зробили це днями й отримали сертифікат', – поділився враженнями генеральний авіаконструктор АТ 'Мотор Січ' В'ячеслав Богуслаєв.

Що розповів про новий вертоліт льотчик-випробовувач – дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою:

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 16:22 16.04.2018 0
Акуенно украинский вертолет. 10 лет пытались переделать Ми2. А своего так и не создали.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS