Новости Украины

Дванадцятьох затриманих за нічні погроми у Києві взято під варту Дванадцятьох затриманих за нічні погроми у Києві взято під варту Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/16/04/2018%20-%2015%3A25/kiyiv.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/16/04/2018%20-%2015%3A25/kiyiv.jpg За клопотанням прокуратури міста Києва Шевченківський райсуд столиці обрав безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання п
Дванадцятьох затриманих за нічні погроми у Києві взято під варту

За клопотанням прокуратури міста Києва Шевченківський райсуд столиці обрав безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 12 чоловікам, які були затримані в ніч на 12.04.18 за вчинення розбійних нападів у Дарницькому та Дніпровському районах столиці.

Усім затриманим оголошено про підозру за ч. 3 ст. 187 КК України.

Нагадаємо, в ніч на 12.04.18 вказані чоловіки увірвалися до пункту миттєвих лотерей на вул. Привокзальній, розтрощили там меблі та обладнання, після чого, погрожуючи касирам зброєю, викрали з каси 4 тис. грн. Менш ніж за годину вказана група за аналогічних обставин вчинила напад на ще один заклад, розташований на вул.Малишка. Розтрощивши в приміщенні меблі та обладнання, зловмисники заволоділи грошима у сумі понад 10 тисяч гривень.
Підозрюваних затримали по гарячих слідах. Речові докази, а саме зброю, амуніцію та грошові кошти, вилучено.
На даний час перевіряється причетність зловмисників до вчинення ще 4 аналогічних злочинів.
За матеріалами прес-служби прокуратури Києва
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS