Новости Украины

Керченський міст збудували для Сирії: подробиці російської авантюри Керченський міст збудували для Сирії: подробиці російської авантюри Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/832/832071_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/832/832071_w_450.jpg?v=0 Крим Понеділок, 16 квітня 2018 14:09 Крим Керченський міст збудували для Сирії: подробиці російської авантюри Коментувати
Керченський міст збудували для Сирії: подробиці російської авантюри
Понеділок, 16 квітня 2018 14:09

Керченський міст збудували для Сирії: подробиці російської авантюри

Керченський міст збудували для Сирії: подробиці російської авантюри
Сирія та Росія торгуватимуть через окупований Крим. Фото: Обозреватель

Окупаційні влада Росії та представники Сирії обговорили використання незаконно збудованих об'єктів Керченський міст та траси 'Таврида' для обміну товарами між країнами через Севастополь.

Процес має налагодити відкриття Керченського моста і траси 'Таврида', повідомив окупаційний депутат Держдуми Дмитро Белик, який входить до складу російської делегації в Сирійській Арабській Республіці, передає 'Керч.інфо'.

'Президент Сирії з цікавістю вислухав пропозиції про організацію морського шляху Севастополь - Тартус. Створення подібного шляху, тим більше з запуском і автомобільної, і залізничної частини Керченського моста - стратегічно цікавий напрямок російсько-сирійських відносин. Морський шлях не повинен закінчуватися в Севастополі - вантажі з Сирії можуть і повинні йти на материкову частину Росії', - розповів Белик.

За його словами, обидва міста готові приймати і відправляти вантажі.

Крім того, він та координатор групи з міжпарламентських відносин Росії і Сирії Дмитро Саблін піднімуть питання розробки логістичного шляху товарів із Сирії в Росію через Севастополь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські кораблі заблокували британську субмарину під час атаки в Сирії - ЗМІ

'Як депутат від Севастополя, я зроблю все можливе для реалізації цього проекту - він стане реальним інструментом розвитку Севастополя', - зауважив окупант Белик.

Окупанти повідомили, що Керченський міст знаходиться на фінильному етапі будівництва. Наразі йдуть роботи по нанесенню розмітки на доржнє полотно.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 14:29 16.04.2018 0
ошизительная фантазия пейсателя из говносми.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS