Новости Украины

Королева Великобританії звернулася до нації - вп'яте за 68 років Королева Великобританії звернулася до нації - вп'яте за 68 років Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/958/958922_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/958/958922_w_450.jpg?v=0 Королева Великобританії Єлизавета II вп'яте за 68 років звернулася до нації. Звернення було знято одним оператором у захисному сп
Королева Великобританії звернулася до нації - вп'яте за 68 років

Королева Великобританії Єлизавета II вп'яте за 68 років звернулася до нації.

Звернення було знято одним оператором у захисному спорядженні, а решта технічного персоналу перебувала в іншій кімнаті, повідомляє ВВС.

Королева переконана, що країна 'доб'ється успіху' в боротьбі з пандемією коронавірусу. Вона подякувала людям за дотримання розпорядження уряду залишатися вдома, і похвалила тих, хто 'збирається разом, щоб допомагати іншим'.

'Цього разу ми об'єднуємо зусилля з усіма народами по всьому світу, використовуючи великі досягнення науки і наше інстинктивне співчуття для зцілення. Ми доб'ємося успіху – і цей успіх буде належати кожному з нас', сказала Єлизавета II.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єлизавета II пішла на карантин

Королева також запевнила британців, що кращі дні повернуться, і вони знову будуть зі своїми друзями та сім'ями.

До цього Єлизавета II за 68 років правління виступала зі спеціальними поданнями лише чотири рази: під час війни у Перській затоці, після смерті принцеси Діани і королеви-матері, а також на діамантовий ювілей свого правління.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS