Новости Украины

Києво-Печерська лавра оголосила про закриття Києво-Печерська лавра оголосила про закриття online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://myukraine.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/lavra-min.jpg https://myukraine.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/lavra-min.jpg З 5 квітня Києво-Печерська лавра закрилася на карантин — все богослужіння відтепер будуть проводиться в закритому режимі з
Києво-Печерська лавра оголосила про закриття

З 5 квітня Києво-Печерська лавра закрилася на карантин — все богослужіння відтепер будуть проводиться в закритому режимі з використанням відеотрансляцій. Записки на поминання і пожертвування можна подати онлайн на сайті Лаври .

'У зв’язку з поширенням на території України інфекційного захворювання COVID-19 були посилені карантинні заходи. Тому в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі з цього моменту і до офіційного закінчення національного карантину богослужіння будуть відбуватися в закритому режимі (з онлайн-трансляцією), без участі прихожан і паломників ', — оголосили в Лаврі 5 квітня.

У оголошенні, розміщеному на сайті Лаври, зазначено, що братія Києво-Печерської Лаври пройшла лабораторне тестування на коронавірус.
Разом з усіма тест в комплексі з медичним оглядом пройшов намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

'Результат обстеження буде відомий найближчим часом. Зараз скарг на самопочуття у владики немає', — повідомляється на сайті Лаври.

Слід додати, що раніше Києво-Печерська лавра, де проводить богослужіння УПЦ МП, фактично закликала віруючих ігнорувати обмеження, введені державою на час карантину через загрозу поширення коронавіруса.

'Страшна не епідемія вірусу, а гріх, який губить душу. Не слід боятися, бо далі буде гірше, якщо ми не покаємося', — закликали в Лаврі ходити в храм, причащатися і причащати дітей, запевняючі, що молитва може допомогти від коронавіруса.

Важливо відзначити, що ПЦУ і УГКЦ вирішили слідувати правилам карантину і заборонили проводити богослужіння в присутності віруючих. У церквах мають намір проводити онлайн-трансляції. При цьому храми не закрили — будь-яка людина може відвідати церкву в любий момент, але не можна збиратися більше десяти людей одночасно.

У настоятеля Києво-Печерської Лаври, митрополита Павла (Лебедя) знайшли коронавірус.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS