Новости Украины

Україна готує на обмін агента ФСБ Смородінова, який вбив ветерана АТО в Рівному . Україна готує на обмін агента ФСБ Смородінова, який вбив ветерана АТО в Рівному . 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/181987.jpg https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/181987.jpg Олег Смородінов зізнався, що діяв за вказівкою російської ФСБ, яка передала йому цілий ліквідаційний список Мешканця Маріуполя Оле
Україна готує на обмін агента ФСБ Смородінова, який вбив ветерана АТО

Олег Смородінов зізнався, що діяв за вказівкою російської ФСБ, яка передала йому цілий ліквідаційний список

Мешканця Маріуполя Олега Смородінова, засудженого до 12 років ув'язнення за державну зраду, а також обвинуваченого за статтею вбивство, може бути обміняно на українських полонених.

Як стало відомо, 2016-го року у Рівному вбили ветерана 3-го полку спеціальних призначень Івана Мамчура. Спецслужби затримали кілера вже через два місяці. Ним виявився житель Маріуполя Олег Смородінов.

'Спостерігачу' вдалося пройти в камеру вбивці і поспілкуватися з ним. Чоловік зізнався, що діяв за вказівкою російської ФСБ, яка передала йому цілий ліквідаційний список з шести осіб.

Операцію назвали 'Квітка', адже жертвам – ветеранам російсько-української війни – присвоювали назви квітів, залежно від міста проживання. Першою мішенню стала 'Роза' – начальник відділу слідчого ізолятора Рівного Іван Мамчур.

Олега Смородінова засуджено до 12 років позбавлення волі за державну зраду, ще він очікує вироку за вбивство. Проте переконаний, що його обміняють на українських полонених.

Загалом звільнення з полону чекають понад 200 українців. Ще приблизно 90 політичних в’язнів – в окупованому Криму. Ціна їхньої свободи – здача інтересів України, зазначають журналісти проекту.

Нагадаємо, 25 березня 2020 року відбулося засідання Мінської тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції. Під тиском української громадськості Офіс президента відмовився від створення консультативної ради з представниками так званих 'Л/ДНР'. У відповідь Росія заморозила переговори щодо нового обміну полоненими.

 

 

 

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 20:54 05.04.2020 0
получается все кто грохнул любого ветеринара аты есть агент целого ФСБ. А если двух завалил - то уже ГРУ, ну а ежели больше то спецпосланник Темнейшего. Ну не иначе.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS