Новости Украины

На Херсонщині станом на 22:00 підтверджено 4 нових випадки інфікування на коронавірус На Херсонщині станом на 22:00 підтверджено 4 нових випадки інфікування на коронавірус Мост http://most.ks.ua/pic/favicon.png Мост http://most.ks.ua/pic/expres_icon.png http://most.ks.ua/pic/expres_icon.png На Херсонщині станом на 22:00 3-го квітня лабораторно підтверджено 4 нових випадки інфікування на коронавірус COVID-19. Про це пі
На Херсонщині станом на 22:00 підтверджено 4 нових випадки інфікування

На Херсонщині станом на 22:00 3-го квітня лабораторно підтверджено 4 нових випадки інфікування на коронавірус COVID-19.

Про це під час вечірнього відео-звернення до мешканців області повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

Серед новопідтверджених випадків 56-річний мешканець міста Таврійськ, 13-річна дівчина з Чаплинки та двоє жінок з Херсона - 80-річна мешканка мікрорайону Житлоселище та 63-річна мешканка мікрорайону Шуменський. Остання жінка - матір першого зафіксованого в Херсоні пацієнта з коронавірусом.

Загалом наразі в Херсонській області лабораторно підтверджено 8 хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Першою захворіла жінка з Генічеська, вона вже одужала. В Олешках зафіксовано єдиний летальний випадок в області - там померла медсестра місцевої лікарні.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS