Новости Украины

У Рівному знайшли застреленим впливового чиновника Держгеокадастру У Рівному знайшли застреленим впливового чиновника Держгеокадастру Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-04/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%83%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2020-04/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%83%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA.jpg У Рівному у власному помешканні на вулиці Чорновола знайшли застреленим заступника начальника Головного управління Держгеокадастру
У Рівному знайшли застреленим впливового чиновника Держгеокадастру

У Рівному у власному помешканні на вулиці Чорновола знайшли застреленим заступника начальника Головного управління Держгеокадастру області Іллю Карпова.

Трагедія трапилася 1 квітня, тіло знайшов родич і повідомив в поліцію.

Правоохоронці на місці події виявили у вітальні тіло чоловіка із вогнепальним пораненням грудної клітки, а поруч із ним — мисливську рушницю.

Зброю, яка була зареєстрована в установленому законодавством порядку, вилучили.

В поліції розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України. Це умисне вбивство із відміткою «самогубство».

Телеграм канал «Штiрліц» повідомляє, що причиною самогубства чиновника могли бути боргові зобов’язання перед людьми, в яких він свого часу понабирав гроші за «вирішення питань» і не вирішив.

До слова, Ілля Карпов певний час працював заступником начальника Держгеокадастру у Рівненській області за скандально відомого Романа Мигаля. Згодом чиновник перевівся в Острог на посаду начальника районного відділу Держгеокадастру.

Поліцейські встановлюють всі обставини події, зокрема й причини трагедії. Втім остаточну причину смерті встановить судово-медична експертиза.

Загиблому було 32 роки, у нього залишилися дружина та маленький син.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS