Новости Украины

На Полтавщині поліція задокументувала шість порушень 'коронавірусної' самоізоляції На Полтавщині поліція задокументувала шість порушень 'коронавірусної' самоізоляції depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua 31 березня директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Полтавської Віктор Лисак доповів, як проходять "коронавірусну" самоізоляц
На Полтавщині поліція задокументувала ші…

31 березня директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Полтавської Віктор Лисак доповів, як проходять 'коронавірусну' самоізоляцію люди, які повернулися із-за кодону. Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.

За словами Лисака, впродовж доби медики здійснили 2 779 дзвінків, контролюючи і попереджаючи про дотримання режиму. За потреби до хворих виїжджає мобільна бригада, яка тестує або направляє аналізи до лабораторії.

За інформацією поліції, про порушення правил самоізоляції на Полтавщині вже склали шість адмінпротоколів, три з яких проти одного й того ж чоловіка.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що попри загальнодержавний карантин полтавці продовжують масово збиратися у місцях відпочинку. Аби припинити це, влада звернулася до правоохоронців з проханням обмежити відпочинок чи навіть закрити великі парки. Попередньо скласти список таких місць, і у випадку закриття встановити там обмежувальні пости та заборонити парковку.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS