Новости Украины

У МОЗ розповіли про смерті від коронавірусу: Найбільше в Україні помирає людей з діабетом У МОЗ розповіли про смерті від коронавірусу: Найбільше в Україні помирає людей з діабетом depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Фото: Пресслужба МОЗ Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я та головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час сь
У МОЗ розповіли про смерті від коронавір…
Фото: Пресслужба МОЗ

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я та головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час сьогоднішнього брифінгу, передає Depo.ua.

'Якщо говорити про летальні випадки, сьогодні у статистику потрапляють усі випадки, в яких ми діагностували коронавірусну хворобу. Це не значить, що у всіх 17 випадках коронавірусна хвороба призвела до летального наслідку. Оскільки проводячи аналізи і розглядаючи кожен конкретний випадок ми відслідковуємо, що смерть відбувається із інших причин. Тому найближчим часом на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я ми покажемо цю детальну розбивку по кожному із 17 випадків. Але звертаємо увагу, що найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих з цукровим діабетом', – сказав він.

Ляшко наголосив, що люди похилого віку, особливо з хронічними захворюваннями, захворюваннями, які пригнічують імунну систему сьогодні, зараз є у групі ризику.

'Саме у цій групі виникає найбільше ускладнень і найбільш тяжко протікає хвороба', – наголосив він.

Нагадаємо, станом на ранок середи, 1 квітня, в Україні 669 людей захворіли на коронавірусну хворобу COVID-19. Також зафіксовано 17 летальних випадків, а 10 пацієнтів одужало. За добу було зареєстровано 120 нових випадків.

Також повідомлялося, що коронавірусу немає лише в одній області України.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

Читайте також: Україна в ізоляції до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS