Новости Украины

Космічна компанія Virgin Orbit на тлі пандемії коронавірусу розробила компактний апарат штучної вентиляції легень Космічна компанія Virgin Orbit на тлі пандемії коронавірусу розробила компактний апарат штучної вентиляції легень Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/03/Bezyimyannyiy-20.png https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/03/Bezyimyannyiy-20.png Космічна компанія британського підприємця Річарда Бренсона Virgin Orbit разом з медичними дослідниками розробила компактний апарат
Космічна компанія Virgin Orbit на тлі пандемії коронавірусу розробила

Космічна компанія британського підприємця Річарда Бренсона Virgin Orbit разом з медичними дослідниками розробила компактний апарат штучної вентиляції легень.

Про це повідомляє CNBC.

'Це дуже, дуже проста і надійна конструкція, яку ми можемо виробити для людей, які найбільше цього потребують, і для лікарень, які найбільше потребують таких пристроїв, дуже і дуже швидко', — розповів керівник проєкту Кевін Загорскі, який зазвичай управляє виробництвом двигунів компанії.

У компанії повідомили, що вироблятимуть тисячі пристроїв на тиждень в найближчому майбутньому.

Наразі Virgin Orbit чекає схвалення від Управління з контролю за харчовими продуктами й лікарськими засобами США (FDA) і сподівається якнайскоріше доправити пристрої в лікарні.

Апарати ШВЛ підпадають під дію 'Дозволу на використання в надзвичайних ситуаціях' від FDA. Це дозволяє управлінню прискорити обмежене схвалення пристроїв під час кризи.

Довідка. Virgin Orbit – це компанія в рамках групи Virgin, заснованої Бренсоном, яка планує надавати послуги запуску малих супутників. Її створили у 2017 році для розробки ракети-носія LauncherOne, яка має запускатися з носія Cosmic Girl, що раніше був проєктом Virgin Galactic.

Нагадаємо, що генеральний директор Tesla Ілон Маск пообіцяв, що компанія почне виробництво апаратів штучної вентиляції легень. Для цього переобладнають закритий завод Gigafactory 2 у штаті Нью-Йорк.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS