Новости Украины

Через рік після президентських виборів ми змушені рятувати Україну від дефолту - Порошенко Через рік після президентських виборів ми змушені рятувати Україну від дефолту - Порошенко Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/01/Poroshenko-foto-YES.jpg https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/01/Poroshenko-foto-YES.jpg Рівно рік тому відбувся перший тур президентських виборів, після яких змінилась влада, а Україну вже доводиться рятувати від дефол
Через рік після президентських виборів ми змушені рятувати Україну від

Рівно рік тому відбувся перший тур президентських виборів, після яких змінилась влада, а Україну вже доводиться рятувати від дефолту. Запас міцності й зростання, який був закладений в економіці, бездарно розтрачено, а на наслідки недолугого керівництва тепер ще й накладаються ризики, пов’язані зі світовою пандемією коронавірусу.

Про це на брифінгу у парламенті заявив лідер 'Європейської Солідарності', п’ятий президент України Петро Порошенко.

Він наголосив, що фракція 'Європейська Солідарність' готова у цій критичній ситуації підставити владі плече. Саме тому фракція підтримала у першому читанні так званий закон про банки, який є принциповим для відновлення співпраці з МВФ.

'Сьогодні зроблений великий крок в тому, щоб відвести від України дефолт. У 2014-2015 роках наша команда захистила країну від дефолту тоді й підставила плече для того, щоб не допустити дефолту зараз. Дефолт – це банкрутство держави, він б’є в першу чергу по малозабезпеченим через механізми інфляції, це тоді, коли галопуючі ціни забезпечують стрімке зубожіння людей. Це зупинка зростання безробіття, це те, щоб залишити інвесторів в Україні, це не допустити знецінення гривні по відношенню до основних світових валют, це захист української держави', – пояснив Порошенко.

'Попри те, що 'Європейська Солідарність' є лідером української опозиції, ми готові в умовах пандемії, в умовах загрози держави підставити плече і захистити державу. Сьогодні саме цей випадок, сьогодні ми продемонстрували, що наші слова точно не розходяться з ділом. Дорога ще довга, роботи попереду ще багато, але ми будемо робити все можливе для того, щоб мінімізувати наслідки незграбності і некомпетентності владної команди для українського народу, для України', – наголосив Порошенко.

Лідер 'Європейської Солідарності' звернув увагу на те, що ситуація в країні дуже складна і потребує фахових, швидких і системних рішень. '548 українців захворіло на коронавірус. Ще пару тижнів тому їх не було зовсім. 13 українців померли.

І ще одна цифра – дефіцит бюджету вже з початку року складає 40 мільярдів гривень. Це означає, що економіка увійшла в круте піке', – зазначив Порошенко.

'Сьогодні рівно рік, який виповнюється з першого туру президентських виборів. Рівно рік тому Україна зростала на 4,5% ВВП. Рівно рік тому були наповнені золотовалютні резерви, великі залишки на казначейському рахунку. І 'нові обличчя' за рік зробили неймовірне. Україна знаходиться в стані глибокої економічної кризи, і війну нам доведеться вести на три фронти. Перший фронт – відсіч російські агресії, другий фронт – це відсіч пандемії коронавірусу і третій фронт – це захист економіки, захист малозабезпечених, захист людей, у яких просто фізично не залишається грошей для того, щоб витримати карантин.

І для цього потрібна міжнародна допомога. Бо і світову коаліцію, яка за п`ять років була створена нашою командою, за цей рік їм вдалося зруйнувати', – підсумував п’ятий президент.

Нагадаємо, що фракція 'Європейська Солідарність' захистила українську державну землю від продажу та мінімізувала некомпетентність влади.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS