Новости Украины

Під приводом карантину бойовики на Донбасі перешкоджають роботі ОБСЄ — заява Німеччини та Франції Під приводом карантину бойовики на Донбасі перешкоджають роботі ОБСЄ — заява Німеччини та Франції Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2018/02/OBSYE-e1585311044639.jpg https://prm.ua/wp-content/uploads/2018/02/OBSYE-e1585311044639.jpg Німеччина і Франція зробили спільну заяву, заявивши, що проросійські бойовики на Донбасі перешкоджали роботі спостерігачів ОБСЄ пі
Під приводом карантину бойовики на Донбасі перешкоджають роботі ОБСЄ —

Німеччина і Франція зробили спільну заяву, заявивши, що проросійські бойовики на Донбасі перешкоджали роботі спостерігачів ОБСЄ під прикриттям пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє DW.

Як зазначається, міністри закордонних справ Гайко Маас і Жан-Ів ле Дріан стурбовані обмеженнями, накладеними бойовиками на спостережну місію ОБСЄ з 21 березня.

'Спалах пандемії коронавірусу не повинен служити приводом для перешкоджання свободі пересування СММ (Спеціальна моніторингова місія / місія спостерігачів) та виконанню її мандату', - заявили міністри.

Як відомо, на території ОРЛО зафіксували перший випадок зараження коронавірусом. Луганські медики госпіталізували жителя Слов'яносербського району, у якого виявили захворювання.

Нагадаємо, бойовики на окупованому Донбасі перестали пропускати через КПВВ жителів окремих районів Донецької та Луганської областей.

Читайте також: На окупованих територіях Криму та ОРДЛО приховують реальну статистику захворювання на коронавірус.

Нагадаємо, 30 березня збройні формування Російської Федерації 18 разів порушили режим припинення вогню.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS