Новости Украины

У Британії родина з 17 людей заразилась коронавірусом У Британії родина з 17 людей заразилась коронавірусом Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/03/Znimok-ekrana-2020-03-31-o-09.42.34.png https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/03/Znimok-ekrana-2020-03-31-o-09.42.34.png У Великобританії виявили або підозрюють COVID-19 у 17 осіб. Всі вони відвідали похорон своєї родички в місті Хейлсовен. Про це пи
У Британії родина з 17 людей заразилась коронавірусом

У Великобританії виявили або підозрюють COVID-19 у 17 осіб. Всі вони відвідали похорон своєї родички в місті Хейлсовен.

Про це пише Metro.

86-річна Шейла Брукс померла від коронавірусу 9 лютого. Її похорон відбувся два тижні тому - до того, як в країні був введений карантин. Провести в останню путь жінку зібралися її родичі.

Незабаром після поховання 65-річна племінниця померлої Сьюзен Нельсон раптово захворіла і померла, як передбачається, від коронавірусу. Після цього ще 16 членів сім'ї заявили, що теж заразилися вірусом на похороні.

Нагадаємо, виконавчий директор ВООЗ Майкл Райан наголосив, що медичні маски потрібно носити тільки у випадку зараження коронавірусом або при контакті з хворим.

Раніше повідомлялося, що Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) видало дозвіл на використання гідроксихлорохіну у якості препарату для лікування коронавірусу в екстрених ситуаціях.

Нагадаємо, син королеви Єлизавети, 71-річний принц Чарльз вилікувався від коронавірусу та більше не перебуває на самоізоляції.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS