Новости Украины

Шмигаль спрогнозував ще більше падіння ВВП України – до 4,8% Шмигаль спрогнозував ще більше падіння ВВП України – до 4,8% Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/02/SHmigal.png https://prm.ua/wp-content/uploads/2020/02/SHmigal.png Прем'єрміністр України Денис Шмигаль заявив, що у 2020 році економіка країни може впасти на 4,8% за підсумками року. Про це він з
Шмигаль спрогнозував ще більше падіння ВВП України – до 4,8%

Прем'єрміністр України Денис Шмигаль заявив, що у 2020 році економіка країни може впасти на 4,8% за підсумками року.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV.

Шмигаль зазначив, що раніше прогнозувалося зростання ВВП на 3,7%, але пандемія коронавірусу й економічна криза внесли свої корективи.

Також глава уряду повідомив, що українська економіка та населення не витримають тривалого карантину.

'Ми дуже добре розуміємо, що у багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки, та немає можливості три місяці просто сидіти вдома. Люди повинні заробляти гроші. Економіку треба запускати. Україна також не та багата країна, яка може дозволити собі пів року не працювати та дивитися телевізор на диван', - заявив Шмигаль.

Нагадаємо, напередодні уряд уточнив макропрогноз на 2020 рік, зокрема, переглянув прогноз ВВП на 2020 рік. Так, очікується падіння ВВП на 3,9% у порівнянні зі зростанням на 3,7%, яке прогнозувалося раніше.

Середньорічний курс гривні прогнозується на рівні 29,5 грн за дол. США (у порівнянні з 27 грн за доларів США, прогнозованими у жовтні 2019 року). Зростання цін на споживчому ринку лише тимчасово прискориться до 8,7% (у порівнянні з 5,5% у попередньому прогнозі).

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS