Новости Украины

Хворим «Слугам народу» пропонують прийти в Раду у захисних костюмах Хворим «Слугам народу» пропонують прийти в Раду у захисних костюмах Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://rossaprimavera.ru/static/files/f259576c63f3.jpg https://rossaprimavera.ru/static/files/f259576c63f3.jpg У «Слузі народу» хворіють і перебувають на самоізоляції близько 30 депутатів Депутатам від «Слуги народу»,
Хворим «Слугам народу» пропонують прийти в Раду у захисних костюмах

У «Слузі народу» хворіють і перебувають на самоізоляції близько 30 депутатів

Депутатам від «Слуги народу», які зараз хворіють чи перебувають на самоізоляції, запропонують взяти участь у позачерговому засіданні Верховної Ради 30 березня у захисних костюмах.

Про це заявив глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія,

За його словами, на позачерговому засіданні не візьмуть участь близько 30 депутатів від фракції. Перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко також підтвердив, що на позачергове не прийде до 30 депутатів від «Слуги народу».

«У нас теж є люди, які захворіли не коронавірусом, але просто хворіють. Є люди, які офіційно на карантині, є люди на самоізоляції. Станом на зараз, в нас є десь 215-220 людей (всього у фракції 248 депутатів — ред.)», — сказав Арахамія.

Він пояснив, якщо не вистачатиме голосів, у фракції «Слуга народу» запропонують одягти окремих депутатів у захисні костюми для того, щоб вони могли прийти та взяти участь у голосуванні.

Нагадаємо, позачергове засідання Верховної Ради відбудеться у понеділок, 30 березня. На ньому депутати розглянуть пакет законопроєктів для подолання кризи, спричиненої епідемією коронавірусу. Депутатам пропонується додатково себе убезпечити рукавичками, масками та окулярами.

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:08 30.03.2020 0
в продажу поступили специальные защитные костюмы для нердепуков. Костюм тройка - для мужчин, для женщин симпатичный комбинезон, для лиц третьего пола - а ходите в чем хотите.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS