Новости Украины

Українці хочуть повернути Супрун в МОЗ: петиція набрала 25 тис. голосів Українці хочуть повернути Супрун в МОЗ: петиція набрала 25 тис. голосів Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6694/53_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/6694/53_main.jpg Тепер петицію про повернення Уляни Супрун на посаду голови МОЗ повинен розглянути президент Володимир Зеленський Петиція про пове
Українці хочуть повернути Супрун в МОЗ: петиція набрала 25 тис. голосі

Тепер петицію про повернення Уляни Супрун на посаду голови МОЗ повинен розглянути президент Володимир Зеленський

Петиція про повернення Уляни Супрун на посаду глави Міністерства охорони здоров'я набрала на сайті президента 25 000 підписів, необхідних для її розгляду.

Автор петиції, Олена Лосик, вважає, що на порозі епідемії COVID-19 Україна на посаді міністра охорони здоров'я потрібен фахівець такого рівня, як Супрун.

«Наша медицина, безумовно, була б у набагато кращому стані, якби новий уряд не блокував продовження медичної реформи, започаткованої Супрун. Цей час, на жаль, згаяно. Але зараз, в час небезпечного виклику, ми повинні вимагати у влади повернення Уляни Супрун в крісло міністра», - йдеться у петиції.

29 березня петиція набрала 25 224 підписи, тепер вона повинна бути розглянута президентом Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні призначатиме нових членів Уряду.

Міністром охорони здоров'я буде Максим Степанов, енергетики та вугільної промисловості - Ольга Буславець, фінансів - Сергій Марченко.

Раніше нардепи повідомили про відставку міністра охорони здоров’я Ємця.

Ємець заявив, що в Україні починається другий етап боротьби з коронавірусом, який полягає у протистоянні COVID-19 не лише запобігальними заходами, а й безпосередньо лікуванням хвороби.

Слід також нагадати, що на Кабмін Гончарука завели справу за недбалість у боротьбі з коронавірусом.

Як повідомлялось, українські політики і бізнесмени заразилися коронавірусом у трьох ресторанах гірськолижного курорту Куршевель.

Читайте також:
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS