Новости Украины

Рада сьогодні призначить трьох нових міністрів — Разумков Рада сьогодні призначить трьох нових міністрів — Разумков Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6694/49_main.jpg?1585528477 https://glavcom.ua/img/article/6694/49_main.jpg?1585528477 Разумков підтвердив, що міністром охорони здоров'я буде Максим Степанов, енергетики та вугільної промисловості - Ольга Буславець,
Рада сьогодні призначить трьох нових міністрів — Разумков

Разумков підтвердив, що міністром охорони здоров'я буде Максим Степанов, енергетики та вугільної промисловості - Ольга Буславець, фінансів - Сергій Марченко

Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні призначатиме нових членів Уряду.

Про це журналістам повідомив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

«Щодо кадрових питань, я очікую, що будуть ухвалені деякі рішення. Ми чекаємо від наших колег документи. Будуть відбуватися зміни в уряді. Якщо все буде добре, обиратимуть деяких міністрів», - сказав Разумков.

Він підтвердив, що міністром охорони здоров'я буде Максим Степанов, енергетики та вугільної промисловості - Ольга Буславець, фінансів - Сергій Марченко.

«Я впевнений, ви уже бачили ці кандидатури», - прокоментував Разумков.

Що стосується закону про ринку землі та закону про банки, Разумков відзначив, що наразі відбуваються дискусії з цього питання.

«Якщо ми говоримо про це пленарне засідання, поки що таке рішення не було прийнято. Ми дискутуємо з колегами», - додав Разумков.

Раніше нардепи повідомили про відставку міністра охорони здоров’я Ємця.

Ємець заявив, що в Україні починається другий етап боротьби з коронавірусом, який полягає у протистоянні COVID-19 не лише запобігальними заходами, а й безпосередньо лікуванням хвороби.

Слід також нагадати, що на Кабмін Гончарука завели справу за недбалість у боротьбі з коронавірусом.

Як повідомлялось, українські політики і бізнесмени заразилися коронавірусом у трьох ресторанах гірськолижного курорту Куршевель.

Читайте також:
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS