Новости Украины

Історик влаштовує віртуальні екскурсії в умовах карантину Історик влаштовує віртуальні екскурсії в умовах карантину Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/957/957721_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/957/957721_w_450.jpg?v=0 Запорізький краєзнавець та гід Роман Акбаш під час карантину створює онлайн-лекції. "Саме карантин вніс свої корективи в діяльніс
Історик влаштовує віртуальні екскурсії в умовах карантину

Запорізький краєзнавець та гід Роман Акбаш під час карантину створює онлайн-лекції.

'Саме карантин вніс свої корективи в діяльність Романа — знайомство людей з найцікавішими історичними місцями Запоріжжя та старого Олександрівська. Але навіть в умовах карантину та ізоляції, екскурсії проводити можна. Це на власному прикладі довів Роман. Влаштував для любителів історичних цікавинок нашого міста онлайн-лекцію. Охочих потрапити на онлайн-екскурсію не виходячи з квартири виявилось чимало. І не лише із Запоріжжя', - повідомляє tv5.zp.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кам'яна булава і хрести з серцями - як виглядає цвинтар, що розвіює російський міф про заснування Одеси

Роман Акбаш влаштовує свої онлайн-екскурсії у соцмережах.

Національний заповідник 'Хортиця' оприлюднив добірку давніх карт острова. Мапи створювали картографи з Великого князівства Литовського, Франції, Італії та Російської імперії.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS