Новости Украины

Банківський законопроект та ринок землі: як голосуватимуть депутати Банківський законопроект та ринок землі: як голосуватимуть депутати Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/957/957731_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/957/957731_w_450.jpg?v=0 Фракції "Голос" та "Європейська Солідарність" готові підтримати банківський законопроект, який унеможливить повернення ПриватБанку
Банківський законопроект та ринок землі: як голосуватимуть депутати

Фракції 'Голос' та 'Європейська Солідарність' готові підтримати банківський законопроект, який унеможливить повернення ПриватБанку олігарху Ігорю Коломойському.

'Ми, безумовно, вирішили підтримувати банківський закон, закон, який гарантує захист інтересів платників податків… Ці провокаційні розмови про необхідність або можливість дефолту тягнуть для України руйнівні наслідки', — сказав лідер 'ЄС' Петро Порошенко.

Водночас Порошенко зазначив, що 'ЄС' проти законопроекту щодо ринку землі у нинішньому вигляді, бо виступає проти продажу землі державної та комунальної власності.

Про готовність 'Голосу' підтримати банківський законопроект заявив депутат фракції Ярослав Железняк.

'Вважаємо, що в ситуації, в якій зараз Україна, ми повинні показати, що можемо захистити наші інтереси і не допустити дефолту', — сказав він.

Водночас, за словами Железняка, деякі фракції не підтримують 'антиколомойський' законопроект, зокрема 'Батьківщина' та група 'За майбутнє'. Щодо відкриття ринку землі 'Голос' ще не визначився.

Раніше депутат владної фракції Єгор Чернєв заявив, що у 'Слуги Народу' може не вистачити голосів за банківський законопроект, бо багато депутатів пов'язані з групою 'Приват', яку фінансує Коломойський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський: Завтра українці побачать - ви слуги народу чи прислужники чужих інтересів

Головною умовою МВФ для отримання Україною траншу є ухвалення законопроєкту про ринок землі та банківський законопроект, який ще називають 'антиколомойським', бо його основне завдання — не допустити повернення ПриватБанку колишнім акціонерам — олігархам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS