Новости Украины

Нардепам показали нових кандидатів на міністрів: фото Нардепам показали нових кандидатів на міністрів: фото Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6694/47_main.jpg?1585524959 https://glavcom.ua/img/article/6694/47_main.jpg?1585524959 На главу Мінфіну претендує Сергій Марченко, МОЗ – Максим Степанов, Міненерго – Ольга Буславець Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пред
Нардепам показали нових кандидатів на міністрів: фото

На главу Мінфіну претендує Сергій Марченко, МОЗ – Максим Степанов, Міненерго – Ольга Буславець

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль представив народним депутатам кандидатів на посади міністра фінансів, міністра енергетики та міністра охорони здоров’я.

Про це повідомила нардеп Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, на Мінфін претендує Сергій Марченко, МОЗ – Максим Степанов, Міненерго – Ольга Буславець.

Вона зазначила, що раніше вони працювали в команді п'ятого президента Петра Порошенка на різних посадах.

«На нараді керівництва ВР відбувається зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Богуславець, охорони здоров‘я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком. Всі вони.... колись працювали в команді Порошенка на різних посадах. Тобто, лава запасних у Зеленського настільки мала, що там навіть немає вже на кого міняти провальних міністрів. Запитала в монобільшості , чи означає це, що вони формують уряд порохоботів і чи готові публічно визнати, що рік тому і весь цей час безпідставно знищували нашу команду , що начебто все було не так. Ті не відповіли», - написала Геращенко.Кандидатка на посаду міністра Міненерго заявила, що рішення «Слуг народу» про торгівлю енергоносіями з РФ було помилковим.

«А ще запитала в кандидатки на посаду Міненерго про її ставлення до торгівлі енергоносіями з РФ , яку запровадили слуги. Пані Ольга сказала, що це було помилкове рішення! Яке дорого обійшлося українській економіці. Як мінімум 2 млн тон вітчизняного вуггіля залишилися не використаними через цю лобістську поправку Геруса і слуг , в той час як потрібно створювати такі умови ринку, коли будуть задіяні наші підприємства», - підкреслила Геращенко.

Нагадаємо, глава Міністерства охорони здоров'я Ілля Ємець та голова Міністерства фінансів Ігор Уманський подали у відставку.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS