Новости Украины

Землетрус на Банковій. Компромат на Єрмака і його брата спровокував вибух фотожаб Землетрус на Банковій. Компромат на Єрмака і його брата спровокував вибух фотожаб Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6694/31_main.jpeg?1585509573 https://glavcom.ua/img/article/6694/31_main.jpeg?1585509573 «Заснув Єрмаком, а прокинувся Свинарчуком» Нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос виклав відео, на яких ймовірно брат глави ОП Андрі
Землетрус на Банковій. Компромат на Єрмака і його брата спровокував ви

«Заснув Єрмаком, а прокинувся Свинарчуком»

Нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос виклав відео, на яких ймовірно брат глави ОП Андрія Єрмака – Денис Єрмак – обговорює питання призначення на різні державні посади.

Ця інформацію відразу привернула увагу мережевих гумористів - від них дісталося і самому Андрію Єрмаку, і його брату Денису.Нагадаємо, Гео Лерос заявив, що направляє звернення до Національного антикорупційного бюро щодо поширених ним раніше відеозаписів, на яких, ймовірно, брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS