Новости Украины

До Путіна на 'ти': через цей вислів Порошенка на росії почалась істерика - відео До Путіна на 'ти': через цей вислів Порошенка на росії почалась істерика - відео 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/83753.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/83753.jpg Президент України Петро Порошенко звернувся до глави Російської Федерації Володимира Путіна на 'ти', заявивши, що відп
До Путіна на 'ти': через цей вислів Порошенка на росії почал

 

Президент України Петро Порошенко звернувся до глави Російської Федерації Володимира Путіна на 'ти', заявивши, що відповідальність за збройний конфлікт на Сході України лежить саме на ньому. Про таке передає прес-служба глави української держави.

 

'На сьогоднішній день уже створюється атмосфера, що миротворці потрібні, без миротворців не можна. І ти не можеш, шановний пан Путін, або не шановний, пояснити світу, а чому ж ти проти. Значить це на тобі лежить – відповідальність щодо щоденного поранення та вбивств українських військових і українських цивільних, на тобі особисто лежить відповідальність щодо розгортання війни і агресії проти нашої держави', - сказав Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам.

Він зазначив, що Путін може дуже легко припинити загибель мирних людей і українських військових, які захищають рідну землю.

'Ти дуже легко це можеш зробити - це просто не застосування права вето. Більше від тебе ніхто нічого не вимагає', - сказав Президент України.

Глава держави також зауважив, що мандат миротворців повинен поширюватися на всі окуповані території. Дуже дивно звучала російська пропозиція застосовувати миротворців, як ескорт для спостерігачів ОБСЄ.

'Ескорт – це дещо інше, шановні або не шановні росіяни. А у нас потрібна повноцінна миротворча місія, яка буде мати мандат, повноваження і можливості щодо роззброєння незаконних збройних формувань російського або місцевого походження під контролем росіян. Миротворці є надзвичайно важливі. Той, хто проти миротворців – той за війну. І ми не допустимо, щоб українців вбивали', - наголосив він.

За словами Порошенка, Україна готова негайно винести це питання на голосування Ради безпеки ООН, 'як тільки Росія прийме позицію всього світу'.

'Багато членів Ради безпеки готові підтримати узгоджений проект', - резюмував він.

Звернення Порошенка до Путіна не на жарт схвилювало поплічників 'русского мира' в мережі.

 

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS